Kalender

Kalender

Februari,
2020
Februari 2020
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 February 2020 2 Sunday, 2 February 2020
3 Monday, 3 February 2020 4 Tuesday, 4 February 2020 5 Wednesday, 5 February 2020 6 Thursday, 6 February 2020 7 Friday, 7 February 2020 8 Saturday, 8 February 2020 9 Sunday, 9 February 2020
10 Monday, 10 February 2020 11 Tuesday, 11 February 2020 12 Wednesday, 12 February 2020 13 Thursday, 13 February 2020 14 Friday, 14 February 2020 15 Saturday, 15 February 2020 16 Sunday, 16 February 2020
17 Monday, 17 February 2020 18 Tuesday, 18 February 2020 19 Wednesday, 19 February 2020 20 Thursday, 20 February 2020 21 Friday, 21 February 2020 22 Saturday, 22 February 2020 23 Sunday, 23 February 2020
24 Monday, 24 February 2020 25 Tuesday, 25 February 2020 26 Wednesday, 26 February 2020 27 Thursday, 27 February 2020 28 Friday, 28 February 2020 29 Saturday, 29 February 2020 1

Kalender

lördag 28 mars
"Inställt" Ungdomskonferens "Jesus over everything" (Betel)
söndag 29 mars 11:00
Livestreamad "Ungavuxna"-gudstjänst med Henrik Herza.
torsdag 2 april 19:00
Böneberget (Betel)
fredag 3 april
"Inställt" Mariadagar Klicka för mer info (Betel)
söndag 5 april 11:00
Gudstjänst med Tord Renkel. Nattvard. Söndagsskola. (Betel)
torsdag 9 april 19:00
Böneberget med Getsemanestund (Betel)
fredag 10 april 15:00
Påskkonferens Tigleth Malkey
fredag 10 april 19:00
Påskkonferens Tigleth Malkey
lördag 11 april 11:00
Påskkonferens Daniel Alm
söndag 12 april 15:00
Påskkonferens Curt Johansson

Vår podcast

Kontakt

E-post
Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.

Telefon
0278-13010 (Trosgnistan)

Expeditionen

Kyrkans expedition finns på Trosgnistans Missionscenter där du kan träffa Curt, David eller Tord. Trosgnistans center ligger på Gärdet i Bollnäs. (Edelsbergsvägen 5) [Karta]

Hitta till kyrkan

Betel
Runemovägen 130
822 92 Alfta
[Karta]

Adress

Betel
c/o Trosgnistans Mission
Box 1112
821 12 Bollnäs

Gåvor

Swish
123 157 9150

BankGiro
5580 - 7234